Opel Insignia Country Tourer

Zvýšené a oplastové kombíky určitá část zákazníků vyhlédává. U Opelu to vědí a kombi Sports Tourer odvozené od nové a chválené Insignie doplňují outdoorovým Country Tourerem.

Opel Insignia Country Tourer přichází kromě plastové ochrany spodní části karoserie a o 20 mm zvýšené světlé výšky také s pohonem všech kol nebo vektorováním točivého momentu. Robustní exteriér by nijak neměl kazit velmi slušné jízdní vlastnosti, které nedávno představenou vlajkovou loď Opelu zdobí. I Country Tourer bude disponovat nastavitelným podvozkem FlexRide, který nabízí možnost volby mezi jízdními režimy Standard, Sport a Tour.

Německá značka drsňáckou Insignii hodlá nabízet především milovníkům zimních sportů a venkova nebo těm, kteří touží po individualizaci. Ti všichni podle ní ocení veký prostor, který kombi střední třídy nabízí. Maximální objem zavazadlového prostoru 1665 litrů nebo možnost sklápět zadní sedadla v poměru 40:20:40 to jistě potvrzují.

Světovou premiéru si Opel Insignia Country Tourer odbude v září na domácím autosalonu ve Frankfurtu. U dealerů se má objevit krátce poté.